Bilety na Esvelo 96. Narodowe Mistrzostwa Polski

Można już nabywać bilety na Esvelo 96. Narodowe Mistrzostwa Polski, które w dniach 9-16 lipca zostaną rozegrane na kortach KS Górnik Bytom (ul. Tarnogórska 5).

W tegorocznej edycji Polski Związek Tenisowy przygotował rekordową pulę nagród, która przekroczyła po raz pierwszy sumę miliona złotych. A złoci medaliści w singlu wrócą do domów Mercedesami Klasy CLA od gdyńskiej firmy BMG Goworowski.

Prowadzona jest już przedsprzedaż, bezpośrednia w recepcji klubu oraz poprzez internet. W tym drugim przypadku należy dokonać przelewu na numer rachunku: 26 8591 0007 0420 0998 8128 0003, wpisując w tytule “Bilety NMP”. Następnie trzeba przesłać potwierdzenie przelewu na adres: biletyksgornikbytom@gmail.com z informacją w treści maila o: liczbie biletów i na jaki dzień oraz z nazwiskiem nabywcy. Dopiero odpowiedź uzyskana od KS Górnik Bytom stanowić będzie potwierdzenie wpisania na listę. Nie można dokonać rezerwacji biletów bez dokonania wpłaty.

Będzie istniała także możliwość zakupu biletów przed wejściem na korty w trakcie Esvelo 96. Narodowych Mistrzostw Polski, ale każdego dnia liczba dostępnych bezpośrednio biletów będzie ograniczona.

 

NA ŻYWO

x