„Talenciaki” zagrają z Agnieszką Radwańską!

Już jutro, czyli w piątek 15 lipca, o godzinie 16.00 na Korcie Centralnym Górnika Bytom uzdolnione dzieci objęte Narodowym Programem Upowszechniania Tenisa – „Rakiety Lotosu” będą miały okazję zagrać z Agnieszką Radwańską, byłą wiceliderką rankingu WTA i finalistką Wimbledonu 2013. To jedno z najważniejszych wydarzeń towarzyszących Esvelo 96. Narodowym Mistrzostwom Polski.

Już od czwartku ponad 50 dzieci w wieku do lat 10 biorą udział w turnieju. Najlepsi młodzi adepci tenisa zostaną nagrodzeni możliwością gry i spotkania z Agnieszką Radwańską na korcie. Turniej odbywa się dzięki zaangażowaniu m.in. Grupy Lotos, a także Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz firmy Aluplast.

Kibice, którzy zawitają w piątek na korty w Bytomiu, będą mogli oglądać również w akcji tenisistów walczących o miejsca w finałach gry pojedynczej Esvelo 96. Narodowych Mistrzostw Polski. Na złotych medalistów czekają w Bytomiu Mercedesy CLA 180 Coupe od gdyńskiej firmy BMG Goworowski.

Również w piątek poznamy triumfatorów gry podwójnej kobiet i mężczyzn. Zwycięzcy otrzymają kwotę 38 tysięcy złotych do podziału na parę.

NA ŻYWO

x